Lant ferastrau 40cm 1.3mm 3/8" Ruris PROMOCS3/8-1.3-40CM
Producător: RURIS
Cod produs: PROMOCS3/8-1.3-40CM
Cod de bare: 6424340290541
Disponibilitate: 1-5 ZILE
Preţ: 61,01 Lei 55,93 Lei
Fără TVA: 46,22 Lei
Cant:
2 (voturi) / 100 %
Clasa de utilizare Profesionala
Date Tehnice Lungime: 40 mm
Grosime: 1.3 mm
Pasul: 3/8"
Număr dinţi: 28+1
Pilă compatibilă: 4.0 mm
Compatibilitate RURIS 242
Set de livrare Ambalaj de 1 buc.
Piesele aduse pe baza de comanda speciala sau externa sunt NERETURNABILE.
Piesele au garantie doar daca sunt montate in SERVICE EVOSTORE sau cele agreate de producator.
Pentru informati: 031.1004422 / 0725.697694 / Mihail Sebastian, 88, Bucuresti
Din aceasi categorie
PUTEM ADUCE ORICE PIESA ORIGINALA DE LA URMATORII PRODUCATORI :
Termenul de livrare poate dura intre 1 - 90 zile in functie de stoc producator si an de fabricatie.
Imaginile si specificatiile tehnice din aceasta pagina au scop doar informativ.
Fotografiile pot contine accesorii ce nu sunt incluse in pachetul standar al produsului.
Specificatiile tehnice sunt in conformitate cu datele transmise de producator.
Produselor comandate online pana in ora "12" vor fi ridicate in 24 ore, iar cele comandate dupa ora "12" vor fi ridicate in 48 ore.